باتری ولتاژ بالا جی پیباتری ولتاژ بالا ی جی پی ( GP High Voltage) که به باتری ریموتی هم معروف هستند، نوعی باتری آلکالاین از 3 ولت تا 12 ولت جهت تامین برق دستگاه هایی با ورودی ولتاژ بالا هستند. از جمله موارد مصرف آنها میتوان به ریموت دربازکن درب گاراژ ، زنگ درب و قفل بی سیم ، قلاده الکترونیک حیوانات خانگی، دستگاه های پزشکی و موارد دیگر اشاره کرد.
این باتریها ساخته شده اند تا حداکثر توان خروجی را در طول مدت زمان استفاده به شکل پایدار ایجاد کنند. همچنین مهندسی شده در برابر نشت با فناوری مهر و موم ایمن (Leakproof) جهت محافظت از شما و دستگاه های شما ساخته شده اند. این باتری ها با وجود ولتاژ بالا برای ماندگاری 3 ساله تضمین می شوند. باتریهای ریموتی جی پی عاری از جیوه است و از تأثیر آن بر محیط زیست می کاهد.
متاسفانه دیده شده که عده ای سودجو تعدادی باتری تقلبی ولتاژ بالا به تاریخهای بیش از 3 سال و گاهی تا 10 ساله روانه بازار کرده اند که این امر بویژه با توجه به تاریخ مصرف غیر واقعی آنها به راحتی قابل تشخیص است.
شرکت کاسپین جی پی، به عنوان تنها نمایندگی رسمی محصولات جی پی با ارایه رنج کامل باتری های ولتاژ بالا یا ریموتی در خدمت همکاران این صنف می باشد.