پاور بانک جی پیپاوربانک های جی پی GP یکی از پرکاربرد ترین و حساس ترین کالاهای این کمپانیست که در دسترس و آنلاین بودن را در هر نقطه ای برای شما فراهم می آورد. در عین حال از نظر ایمنی و استاندارد در بالاترین سطح جهانی قرار دارند. با بدنۀ ضد خش و مقاوم در برابر ضربه، وزن کم، و سایز مناسب و جیبی و دارای استانداردهای حمل و نقل هوایی. گزینۀ بسیار مناسب جهت استفاده های روزمره و اضطراری جهت شارژ انواع گوشی و تبلت و لوازم قابل شارژ میباشند. انواع پاوربانک GP با ظرفیتهای متفاوت از 5 هراز تا 20 هزار میلی آمپر با بهره گیری از باتریهای لیتیوم‌ پلیمر Li-Polymer سبک که در مقایسه با مدلهای دیگر از کارایی بهتری در گرما و سرما برخوردارند. همچنین با وزن کمتر، طول عمر بیشتر، مدت زمان شارژ کوتاهتر و امنیت بیشتر یک منبع انرژی قابل اطمینان می باشند.
اگر به دنبال یک شارژر با ظرفیت بالا و قابل حمل هستید ، شارژر قابل حمل GP 10,000 mAh و GP 20,000 mAh ممکن است برای شما مناسب باشد. با این ظرفیتهای واقعی که به تایید سازمانهای استاندارد رسیده، قادر خواهید بود ​​گوشی هوشمند یا تبلت خود را بارها شارژ کنید و همچنان در پاوربانک شما شارژ باقی مانده باشد. این را بدانید که یک پاوربانک بی کیفیت و بدون استاندارد و یا بعضا تقلبی میتواد خسارتهای جبران ناپذیری به گوشی و تجهیزات الکترونیکی گران قیمت شما وارد کند.
با پاوربانک جی پی GP همیشه در دسترس هستید .
شرکت کاسپین جی پی، به عنوان تنها نمایندگی رسمی محصولات جی پی با ارایه رنج کامل پاوربانکهای جی پی در خدمت همکاران این صنف می باشد.