باتری شارژی جی پیباتری های قابل شارژ جی پی GP با حفظ و نگه داری شارژ طولانی مدت نیاز به دفعات شارژ را کمتر می کند. باتریهای قابل شارژ جی پی در دو گروه جی پی ریسایکو، و جی پی ریسایکو پروفشنال، به ترتیب قابلیت شارژ مجدد 400 و 2000 مرتبه را دارند . هر باتری قابل شارژ جی پی به راحتی میتواند جایگزین مصرف هزاران باتری معمولی باشد. از این جهت باتری های قابل شارژ جی پی با ویژگی های سازگار با محیط زیست ، استرس کمتری هم به محیط و هم به کیف پول شما وارد می کند.

باتریهای شارژی جی پی با ظرفیت ها و آمپر های متفاوت شامل رنج گسترده ای از باتری های قابل شارژ قلمی و باتری های شارژی نیم قلمی و باتری شارژی سرتخت با تکنولوژی نیکل متال هیدرید و لیتیم آیون با بالاترین استانداردهای جهانی  و همچنین با تاییدیه سازمان ECV ارایه میشوند.

آمپراژ باتری های جی پی برای باتری های شارژی قلمی و نیم قلمی نیکل متال هیدرید از 400 میلی آمپر تا 2700 میلی آمپر و برای باتری شارژی سایز بزرگ 2200 و 5700 میلی آمپر، برای سایز متوسط 2200 و 3000 میلی آمپر، همچنین باتری شارژی 9 ولت جی پی 1500 و 2000 میلی آمپر می باشد. ضمن آنکه این باتریها از قبل شارژ شده و آماده استفاده هستند. پس از هر مرتبه شارژ ، باتری های ریسایکو تا یک سال و باتری های پروفشنال تا 6 سال شارژ را نگه میدارند.

شرکت کاسپین جی پی، به عنوان تنها نمایندگی رسمی محصولات جی پی با ارایه رنج کامل باتری های قابل شارژ جی پی در خدمت همکاران این صنف می باشد.